NEWS

NEWS

Travellers' Choice 2016

Prestiżowa Nagroda Travellers' Choice to najwyższe wyróżnienie w serwisie TripAdvisor. Jest ona przyznawana zaledwie 1% hoteli na świecie w oparciu o recenzje i opinie członków globalnej społeczności podróżnych. Stanowi ona wyróżnienie dla "najlepszych spośród najlepszych" w takich dziedzinach jak poziom obsługi, jakość czy zadowolenie klientów i jest dowodem najwyższego uznania serwisu TripAdvisor.

All News

6/4/2018 Piwo rzemieślnicze w wersji butelkowanej!

6/4/2018 - Piwo rzemieślnicze w wersji butelkowanej!

Cztery sztandarowe smaki piwa (Rzeszowska Pszenica, Czeski Pils, Ciemne i APA) warzone przez browarników Browaru Manufaktura, od 4 czerwca dostępne są w wersji butelkowanej. Specjalnie dla wszystkich smakoszy, by w każdej chwili mogli zabrać  do domu swoje ulubione piwo.

5/30/2018 W czerwcu zasmakuj kanadyjskich deserów

5/30/2018 - W czerwcu zasmakuj kanadyjskich deserów

Czerwiec to podróż do Kanady, kraju liścia klonowego. Cukiernicy proponują spróbować w tym czasie przepysznej kanadyjskiej szarlotki Forda, jak i deseru nie wymagającego pieczenia, a pełnego słodkich warstw czekolady i kokosa – Nanaimo Bars. Zapraszamy do słodkiej podróży po Kanadzie!

5/21/2018 Oranżeria Restauracją numer 1 na Podkarpaciu

5/21/2018 - Oranżeria Restauracją numer 1 na Podkarpaciu

Dzięki głosom samych Gości, Oranżeria uzyskała wspaniałą nagrodę, tytuł Restauracji z najwspanialszą atmosferą, jako jedyna w całej Polsce i na Podkarpaciu oraz wyróżnienie za najlepszą przystawkę i danie główne.

5/8/2018 Kariera IT w Rzeszowie

5/8/2018 - Kariera IT w Rzeszowie

12 maja branża IT zawładnie naszych Hotelem! "Kariera IT" to absolutnie wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT i stawia na ciągły rozwój osobisty! Jeśli także jesteś członkiem branży IT i doskonale wiesz jak ważne jest bycie na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technologicznymi musisz tam być, bo to wydarzenie organizujemy specjalnie dla Ciebie!

5/1/2018 I znowu przyszedł maj...

5/1/2018 - I znowu przyszedł maj...

Maj to miesiąc budzącej się do życia przyrody, jak i nabierającego tempa okresu wielu wydarzeń okolicznościowych jakim są komunie święte czy wesela. Dla zainteresowanych organizacją tego typu imprez w naszym obiekcie przygotowaliśmy kompleksowe oferty ich organizacji. Zaczynają od wyśmienitego menu w różnych wariantach, po piękne i dopracowane w każdym celu dekoracje sali. Pięknie zachęcamy do współpracy.

4/18/2018 Wiosna na talerzu w Restauracji Oranżeria

4/18/2018 - Wiosna na talerzu w Restauracji Oranżeria

Już od 18 kwietnia w naszej hotelowej Restauracji wiosna zagościła na dobre! Oprócz stałego menu nasi zdolni kucharze zachęcają do próbowani specjalnych, wiosennych odsłon włoskich smaków. Oprócz lekkich przystawek, pizzy z owocami morza i orzeźwiającą nutą czy przepysznych dań głównych spróbować można prawdziwie powiewających świeżością lemoniad czy zup. Zapraszamy do kosztowania wiosny!

2/28/2018 Stylowy Dzień Kobiet z myślą o Tobie!

2/28/2018 - Stylowy Dzień Kobiet z myślą o Tobie!

Weź udział w wyjątkowym Dniu Kobiet! Specjalnie z myślą o Was Drogie Panie wraz z Instytutem Zdrowia i Urody Twój Styl oraz Restauracją Oranżeria organizujemy w naszym Hotelu szczególne wydarzenie. W programie między innymi prezentacja najnowszego sposobu modelowania sylwetki metodą laserową czy spotkanie z trenerem personalnym. Bilety w cenie 120 zł dostępne są do nabycia w recepcji Hotelowej. Dla Pań w grupach min. 4 osobowych przewidziany jest rabat na zakup biletu!

2/12/2018 Walentynki w Hotelu Rzeszów z muzyką na żywo

2/12/2018 - Walentynki w Hotelu Rzeszów z muzyką na żywo

Święto zakochanych z jedynym takim widokiem na miasto tylko w Restauracji Oranżeria! Na Dzień Zakochanych przygotowaliśmy specjalne Walentynkowe menu, a dodatkową miłosną atmosferę upiększy muzyka na żywo w wykonaniu Acoustic Space od godziny 19:00.

1/31/2018 Premiera włoskiego Menu w Restauracji Oranżeria

1/31/2018 - Premiera włoskiego Menu w Restauracji Oranżeria

Końcem stycznia br. miała swoją premierę nowa karta dań w naszej hotelowej Restauracji Oranżeria. Króluje w niej wspaniała kuchnia włoska. Skomponowane w ciekawy sposób menu, z różnorodnością smaków i kolorów bez wątpienia nacieszy oko jak i podniebienie. Zachęcamy serdecznie naszych Gości hotelowych i nie tylko do smakowania i próbowania dobroci naszego Szefa Kuchni.

12/14/2017 Kolacja sylwestrowa

12/14/2017 - Kolacja sylwestrowa

Zarezerwuj stolik już dziś na kolację i delektuj się wyjątkowym smakiem naszego menu... Przywitajmy wspólnie w niepowtarzalnej atmosferze kolejny Nowy Rok!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy

OK, close