Aktualności

Aktualności

"Myśleć jak milionerzy" - pierwsze takie seminarium w Rzeszowie!

Niezwykłe wydarzenie, podczas którego będzie okazja zdobyć praktyczną wiedzę od 3 prawdziwych ludzi sukcesu:

1. Kamila Cebulskiego - najmłodszego polskiego milionera, twórcy Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego ASBIRO, zaangażowanego w różne przedsięwzięcia (obecnie buduje szkołę w Afryce).

2. Mateusza Zycha - zdobywcy prestiżowej nagrody Deloitte Forbes w 2012 roku, założyciela i prezesa „Fabryki e-biznesu” z Rzeszowa (spółki będącej w gronie dziesięciu najszybciej rozwijających się młodych firm IT w Europie Środkowej, posiadającej status „RISING STAR – Wschodzącej Gwiazdy”).

oraz GOŚCIA SPECJALNEGO:

RYSZARDA PODKULSKIEGO - realizatora wielu centrów handlowych w Rzeszowie - m.in. Europa II, Galeria Graffica, Capital Park, Plaza Rzeszów oraz właściciela Galerii i Hotelu Rzeszów.

Jeśli uważasz, że możesz dowiedzieć się czegoś od osób, które zrealizowały swoje cele i osiągnęły ogromny sukces, nie może Cię tam zabraknąć!

Czy jesteś w życiu tam, gdzie chciałeś być? Czy osiągnąłeś wszystko, co sobie zakładałeś na ten moment życia, w którym jesteś? Czy Twoja kariera to jest to, o czym marzyłeś? Czy łączą Cię z ludźmi związki, o jakie zawsze Ci chodziło? Czy cieszysz się stylem życia, o którym kiedyś marzyłeś (podróże, weekendy, hobby)?
Jeśli na wszystkie pytania odpowiesz twierdząco, prawdopodobnie równie dobrze możesz wykorzystać czas i pieniądze na wyjście do kina. Jeśli jednak uważasz, że możesz coś w swoim życiu zmienić, serdecznie zapraszamy!

W celu nabycia biletu prosimy o wejście na stronę www.successlearning.pl

Wszystkie aktualności

2021-08-04 II Ogólnopolska Konferencja "Psychologia-Medycyna-Duchowość"

2021-08-04 - II Ogólnopolska Konferencja "Psychologia-Medycyna-Duchowość"

Fundacja Instytut Zdrowia Psychosomatycznego oraz Stowarzyszenie Pod Skrzydłem Anioła ma przyjemność zaprosić Państwa na II Ogólnopolską Konferencję pt. „Psychologia - Medycyna - Duchowość. Kolory nadziei – Skaleczeni”. Konferencja odbędzie się 4-5 września 2021 r. w Hotelu Rzeszów****.

2020-09-03 I Ogólnopolska Konferencja "Psychologia-Medycyna-Duchowość"

2020-09-03 - I Ogólnopolska Konferencja "Psychologia-Medycyna-Duchowość"

Serdecznie zapraszamy na I Ogólnopolską Konferencję PSYCHOLOGIA-MEDYCYNA-DUCHOWOŚĆ. DETERMINANTY LUDZKIEGO ZDROWIA, organizowaną w dniach 19-20 IX b.r. w Hotelu Rzeszów**** przez Podkarpacki Insytut Zdrowia Psychosomatycznego oraz Polski Instytut Biochemii Dr Schueslera.

2020-05-18 Akcja IGHP "Drodzy Goście, tęsknimy za Wami!"

2020-05-18 - Akcja IGHP "Drodzy Goście, tęsknimy za Wami!"

Łączymy się z hotelarzami z całej Polski, bo w grupie siła! Od teraz jeszcze bardziej musimy zadbać o bezpieczeństwo naszych Gości. W związku z tym będziemy wdzięczni wszystkim wam za współpracę i wyrozumiałość. Przy okazji apelujemy - rezerwuj nocleg bez pośredników, czyli przez stronę www hotelu, mail czy telefon.

2020-05-17 Rekomendacja HolidayCheck 2020

2020-05-17 - Rekomendacja HolidayCheck 2020

W tych trudnych czasach dla każdej z branż, dla nas hotelarzy również, szczególnie jest nam miło przyjąć kolejne wyróżnienie i kontynuację rekomendacji naszego obiektu wśród partnerów. Tym razem mowa o HoldayCheck, jednym z największych opiniotwórczych portali, który tworzą sami Goście, a wiadomo, że ich zdanie jest dla nas najważniejsze! Ogromnie się cieszymy i dziękujemy za docenienie naszej pracy! Obiecujemy działać dalej z pełną mocą.

2020-05-06 18 maja ponowne otwarcie Hotelu – wracamy do Naszych Gości!

2020-05-06 - 18 maja ponowne otwarcie Hotelu – wracamy do Naszych Gości!

Drodzy Goście, przyjaciele, podwykonawcy i wszyscy Ci którzy wspierali nas w tym trudnym okresie oczekiwania na ten moment - powrotu do działania.

2020-04-07 Życzenia świąteczne

2020-04-07 - Życzenia świąteczne

Życzenia Wielkanocne, jeszcze bardziej szczególne w tym trudnym czasie serdecznie składają wszystkim swoim Gościom, Podwykonawcom i Sympatykom - Dyrekcja i Pracownicy Hotelu Rzeszów.

2020-03-02 PSYCHOLOGIA - MEDYCYNA - DUCHOWOŚĆ: DETERMINATY LUDZKIEGO ZDROWIA

2020-03-02 - PSYCHOLOGIA - MEDYCYNA - DUCHOWOŚĆ: DETERMINATY LUDZKIEGO ZDROWIA

W imieniu organizatora zapraszamy w dniach 19-20 IX  b.r. do udziału w I OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI: "PSYCHOLOGIA - MEDYCYNA - DUCHOWOŚĆ: DETERMINATY LUDZKIEGO ZDROWIA".

2020-02-28 Być kobietą - weekend wśród kobiet w Oranżerii

2020-02-28 - Być kobietą - weekend wśród kobiet w Oranżerii

Smaki kobiety. Delikatne, lekkie, zdrowe i zarazem wyszukane.

2020-02-18 Tłusty Czwartek w Hotelu Rzeszów

2020-02-18 - Tłusty Czwartek w Hotelu Rzeszów

Dzień, na który czekają wszystkie łasuchy! W naszym obiekcie nie damy Ci możliwości by nie zjeść domowego pączka lub faworków. Już na recepcji powitamy wszystkich słodkim poczęstunkiem. Restauracja Oranżeria również przez cały dzień będzie miała dla swoich Gości tłusto czwartkowe rarytasy. A największe szaleństwo będzie na wyspach naszej Cukierni "Niebo w gębie". Koniecznie nas wtedy odwiedźcie!

2020-01-23 We dwoje! - walentynki w Hotelu Rzeszów

2020-01-23 - We dwoje! - walentynki w Hotelu Rzeszów

Spędźcie ten walentynkowy weekend wyjątkowo i skorzystajcie z pakietu jaki przygotowaliśmy dla Was w dwóch wariantach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij