NEWS

NEWS

Hotels.com - Loved by Guests Award 2019

All News

8/9/2018 Kultura Pogranicza. Pogranicza kultur

8/9/2018 - Kultura Pogranicza. Pogranicza kultur

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie - Międzynarodowy Festiwal Sztuk TRANS/MISJE Rzeszów–Koszyce–Ostrawa–Debreczyn–Lwów–Troki. Pod koniec wakacji teatry z sześciu dużych europejskich miast, które łączy graniczne położenie, zaprezentują w Rzeszowie starannie wybrane i różnorodne programy artystyczne. Będzie to nie lada gratka nie tylko dla miłośników teatru, ale i innych obszarów sztuki, która będzie dostępna w przestrzeni miasta i, nieomal dosłownie, tuż za rogiem.

7/11/2018 Weź do domu piwo rzemieślnicze w czteropaku

7/11/2018 - Weź do domu piwo rzemieślnicze w czteropaku

Jak już informowaliśmy Browar Manufaktura rozpoczął butelkowanie swojego piwa rzemieślniczego w czterech sztandarowych smakach: Rzeszowska Pszenica, Czeski Pils, Ciemne oraz APA. Aby wyjść naprzeciw smakoszom tego trunku wszystkie cztery smaki można nabyć również w pakiecie, w formie gustownie zapakowanego 4-paku, dostępnego nie tylko w samym Browarze, ale również na recepcji Hotelu Rzeszów i Hotelu Metropolitan w cenie 48 zł.

7/2/2018 Lipiec o smaku Francji w Cukierni Niebo w Gębie

7/2/2018 - Lipiec o smaku Francji w Cukierni Niebo w Gębie

Słodkich podróży z naszą hotelową Cukiernią ciąg dalszy...

6/15/2018 Smaki lata w Oranżerii

6/15/2018 - Smaki lata w Oranżerii

Czujesz jak pachnie latem? To nowe, letnie menu Restauracji Oranżeria przyciąga aromatem i wyjątkowym podaniem swoich wakacyjnych dań. Wszystkie z wykorzystanie sezonowych, pełnowartościowych produktów. Zapraszamy do smakowania lata na talerzu w najlepszej włoskiej Restauracji w mieście!

6/4/2018 Piwo rzemieślnicze w wersji butelkowanej!

6/4/2018 - Piwo rzemieślnicze w wersji butelkowanej!

Cztery sztandarowe smaki piwa (Rzeszowska Pszenica, Czeski Pils, Ciemne i APA) warzone przez browarników Browaru Manufaktura, od 4 czerwca dostępne są w wersji butelkowanej. Specjalnie dla wszystkich smakoszy, by w każdej chwili mogli zabrać  do domu swoje ulubione piwo.

5/30/2018 W czerwcu zasmakuj kanadyjskich deserów

5/30/2018 - W czerwcu zasmakuj kanadyjskich deserów

Czerwiec to podróż do Kanady, kraju liścia klonowego. Cukiernicy proponują spróbować w tym czasie przepysznej kanadyjskiej szarlotki Forda, jak i deseru nie wymagającego pieczenia, a pełnego słodkich warstw czekolady i kokosa – Nanaimo Bars. Zapraszamy do słodkiej podróży po Kanadzie!

5/21/2018 Oranżeria Restauracją numer 1 na Podkarpaciu

5/21/2018 - Oranżeria Restauracją numer 1 na Podkarpaciu

Dzięki głosom samych Gości, Oranżeria uzyskała wspaniałą nagrodę, tytuł Restauracji z najwspanialszą atmosferą, jako jedyna w całej Polsce i na Podkarpaciu oraz wyróżnienie za najlepszą przystawkę i danie główne.

5/8/2018 Kariera IT w Rzeszowie

5/8/2018 - Kariera IT w Rzeszowie

12 maja branża IT zawładnie naszych Hotelem! "Kariera IT" to absolutnie wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT i stawia na ciągły rozwój osobisty! Jeśli także jesteś członkiem branży IT i doskonale wiesz jak ważne jest bycie na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technologicznymi musisz tam być, bo to wydarzenie organizujemy specjalnie dla Ciebie!

5/1/2018 I znowu przyszedł maj...

5/1/2018 - I znowu przyszedł maj...

Maj to miesiąc budzącej się do życia przyrody, jak i nabierającego tempa okresu wielu wydarzeń okolicznościowych jakim są komunie święte czy wesela. Dla zainteresowanych organizacją tego typu imprez w naszym obiekcie przygotowaliśmy kompleksowe oferty ich organizacji. Zaczynają od wyśmienitego menu w różnych wariantach, po piękne i dopracowane w każdym celu dekoracje sali. Pięknie zachęcamy do współpracy.

4/18/2018 Wiosna na talerzu w Restauracji Oranżeria

4/18/2018 - Wiosna na talerzu w Restauracji Oranżeria

Już od 18 kwietnia w naszej hotelowej Restauracji wiosna zagościła na dobre! Oprócz stałego menu nasi zdolni kucharze zachęcają do próbowani specjalnych, wiosennych odsłon włoskich smaków. Oprócz lekkich przystawek, pizzy z owocami morza i orzeźwiającą nutą czy przepysznych dań głównych spróbować można prawdziwie powiewających świeżością lemoniad czy zup. Zapraszamy do kosztowania wiosny!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy

OK, close