Wesela

Wesela

Samo serce miasta to idealne miejsce na przeżycie tego jedynego i wyjątkowego dnia w życiu. Z przyjemnością i najwyższą starannością zespół Hotelu Rzeszów zaaranżuje dla Państwa ten dzień, by stał się niezwykłym i niezapomnianym wspomnieniem…

Nasze sale swoją powierzchnią i komfortem pozwolą na zorganizowane wymarzonego przyjęcia w każdej formie, od 20 do niemal 500 osób. Każda z nich daje możliwość stworzenia wyjątkowego klimatu z jedynym takim widokiem na Rzeszów, szczególnie urokliwym nocą.

Dysponujemy czterema salami balowymi, w zależności od jej dostępności w danym terminie i wielkości organizowanego przyjęcia:

  • Bankietowa
  • Rzeszowska
  • Widokowa
  • Marszałkowska

Niepowtarzalny klimat tego dnia zapewniają oryginalne dekoracje, które wykonujemy indywidualnie na życzenie Pary Młodej. Są to nie tylko różnorodne kompozycje ze świeżych kwiatów na stołach, ale też elementy podwieszane czy specjalne oświetlenie itp. w zależności od stylu wesela i motywu przewodniego. Wszystko po to by sala balowa na czas przyjęcia wyglądała jak najpiękniej. Indywidualne podejście do każdej organizacji wesela wraz z samodzielnym wykonaniem przez nas całego anturażu stworzy Państwa dzień jednym w swoim rodzaju.

Szef Kuchni na tak wyjątkowy dzień przygotuje dla Państwa jak zawsze wyśmienite menu, w którym nie zabraknie wykwintnych pozycji jak i szlachetnych oraz tradycyjnych produktów. Wszystko to dopracowane w najmniejszym szczególne zostanie Państwu uroczyście zaserwowane oraz zaaranżowane w formie bogatych bufetów. Jako, że dysponujemy własną Cukiernią macie Państwo możliwość spełnić z nami swoje wszystkie słodkie marzenia dotyczące tego specjalnego dnia. Przygotujemy na tą okoliczność nie tylko spektakularny tort, ale również przepiękny słodki stół kuszący smakiem i wyglądem.

Usługi dodatkowe:

  • Dekoracje Sali balowej wedle Państwa życzeń
  • Specjalne menu oraz kącik zabaw przeznaczony dla najmłodszych Gości wraz z usługą animatora
  • Apartament hotelowy dla Pary Młodej
  • Pokoje hotelowe dla Gości weselnych w promocyjnej cenie
  • Uroczysta kolacja z okazji 1 Rocznicy Ślubu

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ >>

ZOBACZ NASZE REALIZACJE >>

 

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ STRONY WWW.WESELENAPOZIOMIE.PL

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy

OK, close