NEWS

NEWS

Otwarcie Festiwalu Przestrzeni Miejskiej

Zapraszamy na imprezę, która otworzy tegoroczną edycje FPM. Celem spotkania będzie retrospekcja i małe spojrzenie wstecz. Chcemy powrócić do pierwszych edycji, wyświetlić filmy, zdjęcia, które powstały podczas festiwalu w ubiegłych latach. Wielu uczestników ma swoje przemyślenia na ten temat i pomyśleliśmy, że warto jest zorganizować takie spotkanie by posłuchać opinii i wspomnień organizatorów, a także uczestników.

Oprócz retrospekcji będzie też ciekawe tło muzyczne w wykonaniu bardzo dobrych muzyków m.in. Daniel Drumz, Sid Pong oraz premiera klubowa najnowszego materiału w wykonaniu Kwazara i Kasi Malendy pod enigmatyczną nazwą Temper Temple.

Miejsce wydarzenia to Taras Hotelu Rzeszów. Piękny widok na centrum miasta powinien podwoić doznania i wprowadzić wszystkich w dobry nastrój przed koncertem SMOLIKA i L.U.C, którzy na terenie dworca PKP wystąpią podczas drugiego dnia festiwalu zupełnie za darmo. 

Impreza na Tarasie także jest bezpłatna, ale będziemy rozdawać zaproszenia gdyż Taras ma ograniczoną pojemność i jest to max 300 osób. 

W jaki sposób dostać zaproszenie? Dodawajcie się do wydarzenia w najbliższych dniach podamy sposób odbioru wejściówek.

Miejsce: TARAS Hotel Rzeszów
Godz: 20:00 
Bilet: Zaproszenia dla wszystkich chętnych

Zapraszamy!

All News

8/4/2021 II Ogólnopolska Konferencja "Psychologia-Medycyna-Duchowość"

8/4/2021 - II Ogólnopolska Konferencja "Psychologia-Medycyna-Duchowość"

Fundacja Instytut Zdrowia Psychosomatycznego oraz Stowarzyszenie Pod Skrzydłem Anioła ma przyjemność zaprosić Państwa na II Ogólnopolską Konferencję pt. „Psychologia - Medycyna - Duchowość. Kolory nadziei – Skaleczeni”. Konferencja odbędzie się 4-5 września 2021 r. w Hotelu Rzeszów****.

9/3/2020 I Ogólnopolska Konferencja "Psychologia-Medycyna-Duchowość"

9/3/2020 - I Ogólnopolska Konferencja "Psychologia-Medycyna-Duchowość"

Serdecznie zapraszamy na I Ogólnopolską Konferencję PSYCHOLOGIA-MEDYCYNA-DUCHOWOŚĆ. DETERMINANTY LUDZKIEGO ZDROWIA, organizowaną w dniach 19-20 IX b.r. w Hotelu Rzeszów**** przez Podkarpacki Insytut Zdrowia Psychosomatycznego oraz Polski Instytut Biochemii Dr Schueslera.

5/18/2020 Akcja IGHP "Drodzy Goście, tęsknimy za Wami!"

5/18/2020 - Akcja IGHP "Drodzy Goście, tęsknimy za Wami!"

Łączymy się z hotelarzami z całej Polski, bo w grupie siła! Od teraz jeszcze bardziej musimy zadbać o bezpieczeństwo naszych Gości. W związku z tym będziemy wdzięczni wszystkim wam za współpracę i wyrozumiałość. Przy okazji apelujemy - rezerwuj nocleg bez pośredników, czyli przez stronę www hotelu, mail czy telefon.

5/17/2020 Rekomendacja HolidayCheck 2020

5/17/2020 - Rekomendacja HolidayCheck 2020

W tych trudnych czasach dla każdej z branż, dla nas hotelarzy również, szczególnie jest nam miło przyjąć kolejne wyróżnienie i kontynuację rekomendacji naszego obiektu wśród partnerów. Tym razem mowa o HoldayCheck, jednym z największych opiniotwórczych portali, który tworzą sami Goście, a wiadomo, że ich zdanie jest dla nas najważniejsze! Ogromnie się cieszymy i dziękujemy za docenienie naszej pracy! Obiecujemy działać dalej z pełną mocą.

5/6/2020 18 maja ponowne otwarcie Hotelu – wracamy do Naszych Gości!

5/6/2020 - 18 maja ponowne otwarcie Hotelu – wracamy do Naszych Gości!

Drodzy Goście, przyjaciele, podwykonawcy i wszyscy Ci którzy wspierali nas w tym trudnym okresie oczekiwania na ten moment - powrotu do działania.

4/7/2020 Życzenia świąteczne

4/7/2020 - Życzenia świąteczne

Życzenia Wielkanocne, jeszcze bardziej szczególne w tym trudnym czasie serdecznie składają wszystkim swoim Gościom, Podwykonawcom i Sympatykom - Dyrekcja i Pracownicy Hotelu Rzeszów.

3/2/2020 PSYCHOLOGIA - MEDYCYNA - DUCHOWOŚĆ: DETERMINATY LUDZKIEGO ZDROWIA

3/2/2020 - PSYCHOLOGIA - MEDYCYNA - DUCHOWOŚĆ: DETERMINATY LUDZKIEGO ZDROWIA

W imieniu organizatora zapraszamy w dniach 19-20 IX  b.r. do udziału w I OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI: "PSYCHOLOGIA - MEDYCYNA - DUCHOWOŚĆ: DETERMINATY LUDZKIEGO ZDROWIA".

2/28/2020 Być kobietą - weekend wśród kobiet w Oranżerii

2/28/2020 - Być kobietą - weekend wśród kobiet w Oranżerii

Smaki kobiety. Delikatne, lekkie, zdrowe i zarazem wyszukane.

2/18/2020 Tłusty Czwartek w Hotelu Rzeszów

2/18/2020 - Tłusty Czwartek w Hotelu Rzeszów

Dzień, na który czekają wszystkie łasuchy! W naszym obiekcie nie damy Ci możliwości by nie zjeść domowego pączka lub faworków. Już na recepcji powitamy wszystkich słodkim poczęstunkiem. Restauracja Oranżeria również przez cały dzień będzie miała dla swoich Gości tłusto czwartkowe rarytasy. A największe szaleństwo będzie na wyspach naszej Cukierni "Niebo w gębie". Koniecznie nas wtedy odwiedźcie!

1/23/2020 We dwoje! - walentynki w Hotelu Rzeszów

1/23/2020 - We dwoje! - walentynki w Hotelu Rzeszów

Spędźcie ten walentynkowy weekend wyjątkowo i skorzystajcie z pakietu jaki przygotowaliśmy dla Was w dwóch wariantach.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy

OK, close