NEWS

NEWS

NoBorder na Tarasie Hotelu Rzeszów

Na tydzień przed festiwalem, zapraszamy Was na rozgrzewkę na Tarasie Hotelu Rzeszów. Jeśli pogoda dopisze, wystartujemy już o godz. 17:00. Przygotowaliśmy leżaki, zimne piwo, dobrą muzykę i garść festiwalowych gratisów.

Po zachodzie słońca, rozpoczniemy muzyczny rejs z duetem przystojnych panów z Wrocławia - PVRE GOLD.

Pvre Gold to wspólny projekt Jędrka Jendrośki i Pawła "Naphty" Klimczaka, ludzi stojących m.in. za portalem Lineout.pl, cyklem imprez Loud & Clear, czy audycjami w Radiu Luz. Od kilku lat zbierają DJ'skie doświadczenie na parkietach całej Polski. Grali m.in. z Eskmo, George'm Fitzgeraldem, Ritualzem, Jamie'm Grindem, Aquasky'em i plejadą najlepszych krajowych DJ'ów/producentów (m.in. The Phantom, Kixnare, MNSL, czy Intreau). Niestraszne są im podziemne rave'y (7kilometr Bassu), jak i wielkie festiwale (Naphta na Audioriver w Płocku). Obecnie dryfują w kierunku rytmiki 4x4, grając mieszanki techno, house'u i deepowych brzmień, nie rezygnując z wpływów nowoczesnej brytyjskiej muzyki basowej, r'n'b czy hardych rapsów spod znaku Young Money. Ich produkcje są odzwierciedleniem eklektycznych setów, a niewątpliwym impulsem do rozwijania tej gałęzi działalności jest udział Naphty w Red Bull Music Academy w Madrycie.

All News

8/4/2021 II Ogólnopolska Konferencja "Psychologia-Medycyna-Duchowość"

8/4/2021 - II Ogólnopolska Konferencja "Psychologia-Medycyna-Duchowość"

Fundacja Instytut Zdrowia Psychosomatycznego oraz Stowarzyszenie Pod Skrzydłem Anioła ma przyjemność zaprosić Państwa na II Ogólnopolską Konferencję pt. „Psychologia - Medycyna - Duchowość. Kolory nadziei – Skaleczeni”. Konferencja odbędzie się 4-5 września 2021 r. w Hotelu Rzeszów****.

9/3/2020 I Ogólnopolska Konferencja "Psychologia-Medycyna-Duchowość"

9/3/2020 - I Ogólnopolska Konferencja "Psychologia-Medycyna-Duchowość"

Serdecznie zapraszamy na I Ogólnopolską Konferencję PSYCHOLOGIA-MEDYCYNA-DUCHOWOŚĆ. DETERMINANTY LUDZKIEGO ZDROWIA, organizowaną w dniach 19-20 IX b.r. w Hotelu Rzeszów**** przez Podkarpacki Insytut Zdrowia Psychosomatycznego oraz Polski Instytut Biochemii Dr Schueslera.

5/18/2020 Akcja IGHP "Drodzy Goście, tęsknimy za Wami!"

5/18/2020 - Akcja IGHP "Drodzy Goście, tęsknimy za Wami!"

Łączymy się z hotelarzami z całej Polski, bo w grupie siła! Od teraz jeszcze bardziej musimy zadbać o bezpieczeństwo naszych Gości. W związku z tym będziemy wdzięczni wszystkim wam za współpracę i wyrozumiałość. Przy okazji apelujemy - rezerwuj nocleg bez pośredników, czyli przez stronę www hotelu, mail czy telefon.

5/17/2020 Rekomendacja HolidayCheck 2020

5/17/2020 - Rekomendacja HolidayCheck 2020

W tych trudnych czasach dla każdej z branż, dla nas hotelarzy również, szczególnie jest nam miło przyjąć kolejne wyróżnienie i kontynuację rekomendacji naszego obiektu wśród partnerów. Tym razem mowa o HoldayCheck, jednym z największych opiniotwórczych portali, który tworzą sami Goście, a wiadomo, że ich zdanie jest dla nas najważniejsze! Ogromnie się cieszymy i dziękujemy za docenienie naszej pracy! Obiecujemy działać dalej z pełną mocą.

5/6/2020 18 maja ponowne otwarcie Hotelu – wracamy do Naszych Gości!

5/6/2020 - 18 maja ponowne otwarcie Hotelu – wracamy do Naszych Gości!

Drodzy Goście, przyjaciele, podwykonawcy i wszyscy Ci którzy wspierali nas w tym trudnym okresie oczekiwania na ten moment - powrotu do działania.

4/7/2020 Życzenia świąteczne

4/7/2020 - Życzenia świąteczne

Życzenia Wielkanocne, jeszcze bardziej szczególne w tym trudnym czasie serdecznie składają wszystkim swoim Gościom, Podwykonawcom i Sympatykom - Dyrekcja i Pracownicy Hotelu Rzeszów.

3/2/2020 PSYCHOLOGIA - MEDYCYNA - DUCHOWOŚĆ: DETERMINATY LUDZKIEGO ZDROWIA

3/2/2020 - PSYCHOLOGIA - MEDYCYNA - DUCHOWOŚĆ: DETERMINATY LUDZKIEGO ZDROWIA

W imieniu organizatora zapraszamy w dniach 19-20 IX  b.r. do udziału w I OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI: "PSYCHOLOGIA - MEDYCYNA - DUCHOWOŚĆ: DETERMINATY LUDZKIEGO ZDROWIA".

2/28/2020 Być kobietą - weekend wśród kobiet w Oranżerii

2/28/2020 - Być kobietą - weekend wśród kobiet w Oranżerii

Smaki kobiety. Delikatne, lekkie, zdrowe i zarazem wyszukane.

2/18/2020 Tłusty Czwartek w Hotelu Rzeszów

2/18/2020 - Tłusty Czwartek w Hotelu Rzeszów

Dzień, na który czekają wszystkie łasuchy! W naszym obiekcie nie damy Ci możliwości by nie zjeść domowego pączka lub faworków. Już na recepcji powitamy wszystkich słodkim poczęstunkiem. Restauracja Oranżeria również przez cały dzień będzie miała dla swoich Gości tłusto czwartkowe rarytasy. A największe szaleństwo będzie na wyspach naszej Cukierni "Niebo w gębie". Koniecznie nas wtedy odwiedźcie!

1/23/2020 We dwoje! - walentynki w Hotelu Rzeszów

1/23/2020 - We dwoje! - walentynki w Hotelu Rzeszów

Spędźcie ten walentynkowy weekend wyjątkowo i skorzystajcie z pakietu jaki przygotowaliśmy dla Was w dwóch wariantach.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy

OK, close