NEWS
Otwarcie Festiwalu Przestrzeni Miejskiej
Zapraszamy na imprezę, która otworzy tegoroczną edycje FPM. Celem spotkania będzie retrospekcja i małe spojrzenie wstecz. Chcemy powrócić do pierwszych edycji, wyświetlić filmy, zdjęcia, które powstały podczas festiwalu w ubiegłych latach. Wielu uczestników ma swoje przemyślenia na ten temat i pomyśleliśmy, że warto jest zorganizować takie spotkanie by posłuchać opinii i wspomnień organizatorów, a także uczestników.
Oprócz retrospekcji będzie też ciekawe tło muzyczne w wykonaniu bardzo dobrych muzyków m.in. Daniel Drumz, Sid Pong oraz premiera klubowa najnowszego materiału w wykonaniu Kwazara i Kasi Malendy pod enigmatyczną nazwą Temper Temple.
Miejsce wydarzenia to Taras Hotelu Rzeszów. Piękny widok na centrum miasta powinien podwoić doznania i wprowadzić wszystkich w dobry nastrój przed koncertem SMOLIKA i L.U.C, którzy na terenie dworca PKP wystąpią podczas drugiego dnia festiwalu zupełnie za darmo.
Impreza na Tarasie także jest bezpłatna, ale będziemy rozdawać zaproszenia gdyż Taras ma ograniczoną pojemność i jest to max 300 osób.
W jaki sposób dostać zaproszenie? Dodawajcie się do wydarzenia w najbliższych dniach podamy sposób odbioru wejściówek.
Miejsce: TARAS Hotel Rzeszów
Godz: 20:00
Bilet: Zaproszenia dla wszystkich chętnych
Zapraszamy!
All News
9/9/2014 II Kongres Profesjonalistów IT

Niespełna miesiąc pozostał do rozpoczęcia II Kongresu Profesjonalistów IT, który odbędzie się 2 października w Hotelu Rzeszów. Zapraszamy do rejestracji oraz do zapoznania się z programem!
9/5/2014 Sesja foto w Hotelu Rzeszów

Niezwykła sesja fotograficzna na tarasie Hotelu Rzeszów.
8/27/2014 Piekiełko - coraz bliżej raju

Przed nami dwa miesiące rajskich imprez w piekielnie gorącym klimacie!
8/14/2014 KUSZENIE EWY

Daj się skusić zmysłowym doznaniom i grzesznym przyjemnościom.
8/12/2014 Niedzielne kuszenie smakiem...

W każdą niedzielę zapraszamy Państwa do Restauracji Oranżeria na wspaniały obiad w rodzinnym gronie.
8/9/2014 Jagodowo, Owocowo w Oranżerii

W Restauracji Oranżeria na dobre zagościły jagody i owoce.
8/7/2014 Koloryt ukraińskiej kultury w Rzeszowie

"Barwy Pogranicza" to festiwal łączący nowoczesne trendy z folkową tradycją pogranicza, ale przede wszystkim łączący dwie kultury: polską i ukraińską. Wydarzenie odbędzie się od 26 do 30 sierpnia 2014 r. w Rzeszowie, na Bulwarach nad Wisłokiem. Organizatorem Festiwalu "Barwy Pogranicza" jest Urząd Miasta Rzeszowa.
8/1/2014 71. Tour de Pologne ponownie w Rzeszowie

Podobnie jak przed rokiem najsłynniejszy kolarski wyścig w Polsce dotrze do Rzeszowa. W poniedziałek tj. 05.08.2014 powitamy kolarzy III etapu 71. Tour de Pologne. Nie możemy się doczekać!
7/31/2014 23. Rajd Rzeszowski

Już za tydzień wystartuje 23. Rajd Rzeszowski, czyli wielkie święto motoryzacji.
7/23/2014 HolidayCheck - Certificate of Quality Selection 2014

Jest nam niezmiernie miło Państwa poinformować, iż Hotel Rzeszów otrzymał wyróżnienie HolidayCheck Quality Selection 2014, przyznawany przez europejskiego lidera w dziedzinie opinii o hotelach - portal HolidayCheck.